20 Yıllık tecrübeyle Hedef Plus siz değerli müşterilerimize Lüks Hac Turları düzenliyor, Türkiye’nin en lüks Hac Turu Organizatörlerin biri olan Hedef Plus hizmette sınır tanımıyor. Size ve sevdiklerinize Lüks Hac Turlarımızla birlikte seyahat ve konaklama ihtiyaçlarınızın tam bir memnuniyetle gerçekleştirilmesini sağlamak için bütün olanaklarımızı seferber ediyoruz.

 

Haccı ve umreyi Allah için tamamlayın... (Bakara,196)

 

Gideceğiniz tarihe özel olarak belirlediğimiz çok çeşitli Hac paketleri sunuyoruz, böylece ailenizle ve dostlarınızla eş zamanlı gidebilecek şekilde size en uygun tarihli paketi seçebilirsiniz.

 

 

 

İnsanlar içinde haccı duyur; gerek yaya, gerekse uzak yollardan (derin vadilerden) gelen yorgun düşmüş develer üstünde sana gelsinler. (Hac, 27)

 

Sizler en güzel şekilde Hac ibadetinizi tam bir huzur ve sükûnet içinde yerine getirirken, Hedef Plus personelimiz yolculuk boyunca size gerekli yardım ve rehberlik sunmaktan mutluluk duyacaktır.

 

Sana, hilalleri sorarlar. De ki: "O, insanlar ve hacc için belirlenmiş vakitlerdir...   (Bakara,189)

 

Hac fiyatlarımıza, tek yönlü özel ulaşım ve tüm ultra lüks hizmetlerle birlikte konaklama, vize bedeli, otel rezervasyon bedeli ve ulaşımla ilgili tüm vergiler dâhildir.

 

Hac turlarımız hakkında daha detaylı bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki Hac Fiyatları başlığını tıklayın.

 

HAC FİYATLARI

 

Hac turlarımız hakkında herhangi bir sorunuzla karşılaşırsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. Hedef Plus olarak, Hac yolculuğunuzda rezervasyon yaparken size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

 

Şüphesiz, 'Safa' ile 'Merve' Allah'ın işaretlerindendir. Böylece kim Evi (Ka'be'yi) hacceder veya umre yaparsa, artık bu ikisini tavaf etmesinde kendisi için bir sakınca yoktur. Kim de gönülden bir hayır yaparsa (karşılığını alır). Şüphesiz Allah, şükrün karşılığını verendir, bilendir.  (Bakara,1