MAKKAH OTEL (ESKİ HİLTON) ★ ★ ★ ★ ★

Yazd覺r
MAKKAH OTEL (ESKİ HİLTON) ★ ★ ★ ★ ★
Kategori DELUKS
Mesafe 0
Şehir MEKKE
Adres

Suudi Arabistan'daki Mekke'nin kalbinde yer alan Makkah Hilton Hotel, Mescid-i Haram'ın ve Kabe'nin manzarasını sunmaktadır. Mescid-i Haram'a bakan klimalı ve halı kaplı 10,000 kişilik 2 adet ibadethane mevcuttur.

Makkah Hilton'ın tüm odaları şehir, dağ, Kabe veya Mescid-i Haram manzarası sunmaktadır. Her odada masa ve kanepe vardır. Süitlerde yemek alanına sahip olan ayrı bir oturma odası, executive odada ise Executive Lounge'a erişim imkanı mevcuttur.

Geleneksel tarzda kemerli pencerelere sahip EL Etlalah Restaurant, Asya mutfaklarından yemekler ve bölgesel spesiyaliteler sunmaktadır. Al Fayhaa Restaurant'ta Arap lezzetlerini, Lagenda'da ise dünya mutfaklarından otantik lezzetleri tadabilirsiniz. Caffe Cino'da Arap kahvesi eşliğinde dinlenebilirsiniz. Refleksoloji Sağlık Merkezi'nde ayak masajının keyfini çıkarabilirsiniz.

Otelin bünyesindeki kapsamlı alışveriş merkezinde yemek mekanları ve 450 adet mağaza yer almaktadır. Makkah Hilton Hotel'in yakınında yer alan Mekke'nin ilgi çekici mekanlarının arasında Kâbe ve ZamZam kuyusunun yanı sıra 8 km uzaklıkta yer alan diğer önemli İslami kutsal mekanlar vardır. 

Bu, bağımsız değerlendirmelere göre konuklarımızın Mekke noktasında en beğendikleri kesim.

 Onlice Mücevher İmmib Bilişim Teknoloji Bloğu