SHAZA MAKKAH ★ ★ ★ ★ ★

Yazd覺r
SHAZA MAKKAH ★ ★ ★ ★ ★
Kategori DELUKS
Mesafe 500
Şehir MEKKE
Adres

Shaza Makkah, Mescid-i Nebevî'nin yakınında ve şehir merkezine sadece kısa bir yürüme mesafesinde olan yeni geliştirme bölgesi Jabal Ka'aba'da yer almaktadır. Otel, Mescid-i Haram'ın muhteşem manzaralarına sahiptir.

Shaza Makkah, 251 güzel konuk odası ve süitle hizmet vermektedir. Tüm odalarda ücretsiz Wi-Fi, düz ekran TV, kasa, yağmur duşu, özel banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi, 24 saat oda servisi, çay-kahve seti ve çamaşırhane hizmeti sunulmaktadır. Shaza Silk Floors'ta daha da rafine ve seçkin bir konaklama için konuklara ayrılmış özel oda ve süitler bulunmaktadır. Shaza Silk ayrıca Mekke'de sigara içilmeyen ilk kata sahiptir.

Otel, her biri Doğu'nun cömertliğini, mutfağını ve kültürünü deneyimlemek için harika bir menü sunan görkemli bir dizi restorana sahiptir. Açık mutfağıyla 6. katta elverişli bir konumda sahip Midan ses ve lezzetin adresidir. Shalimar, Shaza için özel olarak oluşturulmuş özgün alkolsüz kokteyller ve benzersiz çay törenleri sunan modern bir salondur.

Shaza Kids' Club ışıl ışıl, neşeli ve macera doludur.Günün 24 saati açık olan iş merkezi çeşitli hizmet ve destekten yararlanma imkanı sunmaktadır. Etkinlik odaları tek bir geniş mekan olabilir veya üç ayrı odaya bölünebilir. Her biri görsel-işitsel olanaklarla yemek veya toplantı amaçlı olarak özelleştirilebilir.

En yakın havalimanı olan Kral Abdülaziz Uluslararası Havalimanı 74 km mesafededir.

Bu, bağımsız değerlendirmelere göre konuklarımızın Mekke noktasında en beğendikleri kesim.

 Onlice Mücevher İmmib Bilişim Teknoloji Bloğu